Projekt 1 Projekt 2
konfigurator elewacji design by VENTI
konfigurator elewacji design by VENTI

MATERIAŁY UZUPEŁNIAJĄCE

EKOR K 30 - PROFIL OKAPOWY
EKOR K 30 - PROFIL OKAPOWY K 30 to profil okapowy do wykończenia krawędzi balkonów i tarasów z posadzkami z płytek ceramicznych. Wykonany z aluminium pokrytego powłoką poliestrową, stosowany w systemach izolacji wykonanej z właściwej zaprawy uszczelniającej, zespolonej z posadzką ceramiczną.  
więcej »

EKOR Nw 30/90 - NAROŻNIK BALKONOWY/TARASOWY WEWNĘTRZNY
EKOR Nw 30/90 - NAROŻNIK BALKONOWY/TARASOWY WEWNĘTRZNY Narożnik balkonowy wewnętrzny przeznaczony do wykonania nawierzchni balkonów i tarasów nad pomieszczeniami nieogrzewanymi z posadzką ceramiczną.Profil narożny o kącie 90 stopni.
więcej »

EKOR Nz 30/90 - NAROŻNIK BALKONOWY/TARASOWY  ZEWNĘTRZNY
EKOR Nz 30/90 - NAROŻNIK BALKONOWY/TARASOWY ZEWNĘTRZNY Narożnik balkonowy/tarasowy zewnętrzny przeznaczony do wykonania nawierzchni balkonów i tarasów nad pomieszczeniami z posadzką ceramiczną. Profil narożny o kącie 90 stopni.
więcej »

EKOR Nw 30/135 - NAROŻNIK BALKONOWY/TARASOWY WEWNĘTRZNY
EKOR Nw 30/135 - NAROŻNIK BALKONOWY/TARASOWY WEWNĘTRZNY Narożnik balkonowy/tarasowy wewnętrzny przeznaczony do wykonania nawierzchni balkonów i tarasów nad pomieszczeniami z posadzką ceramiczną.Profil narożny o kącie 135 stopni.
więcej »

EKOR Nz 30/135 - NAROŻNIK BALKONOWY/TARASOWY ZEWNĘTRZNY
EKOR Nz 30/135 - NAROŻNIK BALKONOWY/TARASOWY ZEWNĘTRZNY Narożnik balkonowy/tarasowy wewnętrzny przeznaczony do wykonania nawierzchni balkonów i tarasów nad pomieszczeniami z posadzką ceramiczną.Profil narożny o kącie 135 stopni.
więcej »

EKOR L30/ L40 - ŁĄCZNIK BALKONOWY/TARASOWY
EKOR L30/ L40 - ŁĄCZNIK BALKONOWY/TARASOWY Łącznik balkonowy/tarasowy przeznaczony do wykonania nawierzchni balkonów i tarasów nad pomieszczeniami z posadzką ceramiczną. Łącznik profili i narożników.
więcej »

ZAKOŃCZENIE PRZYŚCIENNE OP-30/OP 40
ZAKOŃCZENIE PRZYŚCIENNE OP-30/OP 40 Zakończenie przyścienne do profili okapowych EKOR K30 i EKOR K40.
więcej »

EKOR K 301 - PROFIL OKAPOWY
EKOR K 301 - PROFIL OKAPOWY K301 to profil okapowy do wykończenia krawędzi balkonów i tarasów z posadzkami z płytek ceramicznych. Wykonany z aluminium pokrytego powłoką poliestrową, stosowany w systemach izolacji wykonanej z właściwej zaprawy uszczelniającej, zespolonej z posadzką ceramiczną.
więcej »

EKOR Nw 301/90 - NAROŻNIK BALKONOWY/TARASOWY WEWNĘTRZNY
EKOR Nw 301/90 - NAROŻNIK BALKONOWY/TARASOWY WEWNĘTRZNY Narożnik balkonowy/tarasowy wewnętrzny przeznaczony do wykonania nawierzchni balkonów i tarasów nad pomieszczeniami z posadzką ceramiczną. Profil narożny o kącie 90 stopni.
więcej »

EKOR Nz 301/90 - NAROŻNIK BALKONOWY/TARASOWY ZEWNĘTRZNY
EKOR Nz 301/90 - NAROŻNIK BALKONOWY/TARASOWY ZEWNĘTRZNY Narożnik balkonowy/tarasowy zewnętrzny przeznaczony do wykonania nawierzchni balkonów i tarasów nad pomieszczeniami z posadzką ceramiczną. Profil narożny o kącie 90 stopni.
więcej »

EKOR Nw 301/135 - NAROŻNIK BALKONOWY/TARASOWY WEWNĘTRZNY
EKOR Nw 301/135 - NAROŻNIK BALKONOWY/TARASOWY WEWNĘTRZNY Narożnik balkonowy/tarasowy wewnętrzny przeznaczony do wykonania nawierzchni balkonów i tarasów nad pomieszczeniami z posadzką ceramiczną. Profil narożny o kącie 135 stopni.
więcej »

EKOR Nw 301/135 - NAROŻNIK BALKONOWY/TARASOWY ZEWNĘTRZNY
EKOR Nw 301/135 - NAROŻNIK BALKONOWY/TARASOWY ZEWNĘTRZNY Narożnik balkonowy/tarasowy zewnętrzny przeznaczony do wykonania nawierzchni balkonów i tarasów nad pomieszczeniami z posadzką ceramiczną. Profil narożny o kącie 135 stopni.
więcej »

EKOR L 301 - ŁĄCZNIK BALKONOWY/TARASOWY
EKOR L 301 - ŁĄCZNIK BALKONOWY/TARASOWY Łącznik balkonowy/tarasowy przeznaczony do wykonania nawierzchni balkonów i tarasów nad pomieszczeniami z posadzką ceramiczną. Łącznik profili i narożników.
więcej »

EKOR K 40 - PROFIL OKAPOWY
EKOR K 40 - PROFIL OKAPOWY Profil balkonowy/tarasowy przeznaczony do wykonania nawierzchni balkonów i tarasów  z posadzką ceramiczną bez warstwy drenażowej. Profil krawędziowy prosty, mozliwość montażu razem z rynną.
więcej »

EKOR Nw 40/90 - NAROŻNIK BALKONOWY/TARASOWY WEWNĘTRZNY
EKOR Nw 40/90 - NAROŻNIK BALKONOWY/TARASOWY WEWNĘTRZNY Narożnik balkonowy/tarasowy wewnętrzny przeznaczony do wykonania nawierzchni balkonów i tarasów nad pomieszczeniami z posadzką ceramiczną. Profil narożny o kącie 90 stopni.
więcej »

EKOR Nz 40/90 - NAROŻNIK BALKONOWY/TARASOWY ZEWNĘTRZNY
EKOR Nz 40/90 - NAROŻNIK BALKONOWY/TARASOWY ZEWNĘTRZNY Narożnik balkonowy/tarasowy wewnętrzny przeznaczony do wykonania nawierzchni balkonów i tarasów nad pomieszczeniami z posadzką ceramiczną. Profil narożny o kącie 90 stopni.
więcej »

EKOR Nw 40/135 - NAROŻNIK BALKONOWY/TARASOWY WEWNĘTRZNY
EKOR Nw 40/135 - NAROŻNIK BALKONOWY/TARASOWY WEWNĘTRZNY Narożnik balkonowy/tarasowy wewnętrzny przeznaczony do wykonania nawierzchni balkonów i tarasów nad pomieszczeniami z posadzką ceramiczną. Profil narożny o kącie 135 stopni.
więcej »

EKOR Nz 40/135 - NAROŻNIK BALKONOWY/TARASOWY ZEWNĘTRZNY
EKOR Nz 40/135 - NAROŻNIK BALKONOWY/TARASOWY ZEWNĘTRZNY Narożnik balkonowy/tarasowy zewnętrzny przeznaczony do wykonania nawierzchni balkonów i tarasów nad pomieszczeniami z posadzką ceramiczną. Profil narożny o kącie 135 stopni.
więcej »

UCHWYT RYNNOWY G75  i WKRĘTY W13
UCHWYT RYNNOWY G75 i WKRĘTY W13 Haki rynnowe do zastosowania z profilami okapowymi EKOR K40.
więcej »

PIASTRELLITE CLEANER
PIASTRELLITE CLEANER PREPARAT DO CZYSZCZENIA ZABRUDZEŃ ZAPRAWAMI I KLEJAMI CEMENTOWYMI
do usuwania resztek zapraw i klejów cementowych, wykwitów soli, osadów kamiennych, rdzy

więcej »

EKOR TPER
EKOR TPER Taśma uszczelniająca fizelinowo poliestrowa
więcej »

EKOR TU
EKOR TU Taśma Uszczelniająca. Do elastycznego uszczelnienia połączenia elementów dylatowanych lub do połączenia powierzchni uszczelnianych.

więcej »

Taśma butylowa TUBT 100/100
Taśma butylowa TUBT 100/100 Taśma Butylowa z tkaniną
więcej »

NAROŻNIKI I MANKIETY USZCZELNIAJĄCE
NAROŻNIKI I MANKIETY USZCZELNIAJĄCE Do elastycznego uszczelnienia miejsc narażonych na koncentrację naprężeń.

więcej »

SZNUR DYLATACYJNY
SZNUR DYLATACYJNY Do częściowego wypełnienia spoiny dylatacyjnej w cele uzyskania odpowiedniego przekroju spoiny w uszczelnianiu połączenia np. SITOL SILICON PAVIMENTO, SITOL SILICON BASSO MODULO.

więcej »

PISTOLETY DO PIANEK POLIURETANOWYCH
PISTOLETY DO PIANEK POLIURETANOWYCH Do prac uszczelniających z wykorzystaniem pianek poliuretanowych.

więcej »