Projekt 1 Projekt 2
konfigurator elewacji design by VENTI
konfigurator elewacji design by VENTI

 

więcej

Zobacz jak robią to specjaliści...

więcej

Torggler Polska Sp. z o.o.
ul. Sadowa 6; 95-100 Zgierz
tel. 042 717-27-37
biuro@torggler.pl


O firmie

         

Torggler jest znaną zarówno w Europie, jak i w Polsce z produkcji wysokospecjalizowanych wyrobów dla budownictwa. Torggler to silna struktura produkcyjno-handlowa, kompleksowo obsługująca rynek w profesjonalne materiały budowlane.
Główna siedziba firmy znajduje się od 150 lat w mieście Merano w północnych Włoszech (prowincja Południowy Tyrol).
Obsługę rynku polskiego i Europy Środkowo-wschodniej zapewnia firma Torggler Polska z siedzibą w Zgierzu, utworzona w 1996 roku. Dla zwiększenia i optymalizacji mocy produkcyjnych niezbędnych do pokrycia zapotrzebowania rynku powstała tu w 2002 roku nowoczesna fabryka, zdolna do wyprodukowania szerokiego i kompletnego zakresu produktów. Pozostałe fabryki Grupy Torggler  mieszczą się we Włoszech.
Marka Torggler daje gwarancję zaspokojenia wymagań specjalistycznych firm budowlanych, inwestorów przemysłowych oraz klientów indywidualnych dostarczając produkty o najwyższej jakości i najlepszych właściwościach technicznych, co zostało potwierdzone przez najważniejsze międzynarodowe i krajowe certyfikaty.
 
Oferta firmy Torggler Polska obejmuje:
systemy dociepleń budynków Ekor i Ekomix, tynki szlachetne i farby, kleje i fugi do glazury, zaprawy budowlane, preparaty gruntujące. Ponadto dużą popularnością cieszą się pianki poliuretanowe montażowe i silikony. W tym segmencie Grupa Torggler zalicza się do największych producentów europejskich. Ostatnio wprowadzonym innowacyjnym produktem jest klej poliuretanowy TERMO, do montażu płyt styropianowych na rozmaitych podłożach.
 
Rozwiązania specjalistyczne dla budownictwa obejmują:
renowację zasolonych i zawilgoconych murów, renowację betonu, izolacje przeciwwilgociowe i przeciwwodne, domieszki i dodatki do betonu.
Laboratoria firmy  pracują wciąż nad rozwojem produktów i technologii, aby móc sprostać coraz trudniejszym wyzwaniom, jakie stawiają przed nami inwestorzy i projektanci.
Dział Doradztwa Technicznego wraz z grupą wykwalifikowanych Przedstawicieli Handlowych wspiera naszych Klientów fachowymi poradami rozwiązując trudne zagadnienia budowlane. 
Szczegółowe informacje o ofercie i obsłudze Klienta znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej: www.torggler.pl