Projekt 1 Projekt 2
konfigurator elewacji design by VENTI
konfigurator elewacji design by VENTI

 

więcej

Zobacz jak robią to specjaliści...

więcej

Torggler Polska Sp. z o.o.
ul. Sadowa 6; 95-100 Zgierz
tel. 042 717-27-37
biuro@torggler.pl


Nowości

Bej Palace w Tuszynie był w miniony piątek 13 grudnia 2019 doskonałym miejscem na świąteczne spotkanie firmy Piękny Dom ze swoimi wykonawcami. Przy dzwiękach meksykańskiej muzyki mieliśmy przyjemność rozkoszować się smaczną , lokalną kuchnią oraz spędzić czas w doskonałym towarzystwie współpracowników i partnerów biznesowych. Strategiczny partner gospodarza imprezy Torggler Polska serdecznie dziękuje za możliwość udziału w tak miłym wydarzeniu. Do zobaczenia w 2020 roku.

 

 

 

W minionym tygodniu odwiedziła nas firma Bertos z Gdańska w osobach Roberta Szmurło właściciela oraz kierownika sprzedaży Marcina Klimczaka.Ze strony Torggler uczestniczyli Maksymilian Cegliński Dyrektor handlowy Polska Zachód i moja skromna osoba. Rok 2019 był dla naszych firm niezwykle udany, dlatego też z dużym optymizmem patrzymy na wspólny biznes w 2020 roku. Panowie dziękujemy bardzo za to co się nam już udało i prosimy o wiecej w przyszłym roku.

 

 

 

Jesień to dobry czas na szkolenia. Właśnie mieliśmy przyjemność gościć firmę Remont z Ostrowa Wielkopolskiego. Dziękujemy za aktywne uczestnictwo w szkoleniu ( zakończone certyfikatem ) oraz za wspólnie miło spędzony czas wieczorem.Głęboko wierzymy , że nabyta wiedza wydatnie przyczyni sie do rozwoju sprzedaży w przyszłym roku. Do zobaczenia na wiosne.